+A A A-

Patronat

tel. (0-22) 54 21 288

Wniosek (DOC)

Regulamin (PDF)

Przyznane patronaty

Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych rozpoczęło kampanię promującą picie wody, której patronuje Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-PZH.

16 października br. w Warszawie zainaugurowano ogólnopolską kampanię społeczną „Zawodniacy” pod patronatem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH. W obliczu epidemii otyłości w społeczeństwie, inicjatywa ta ma na celu promowanie picia wody zamiast słodzonych, wysokokalorycznych napojów wśród dzieci, ich rodziców i opiekunów. Więcej informacji na stronie: www.zawodniacy.pl.

Oprócz NIZP-PZH patronami kampanii zostali: Rzecznik Praw Dziecka, Główny Inspektorat Sanitarny, Naczelna Izba Lekarska oraz Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Chroń swój wzrok!

30% osób noszących okulary nie zdaje sobie sprawy, że należy się chronić przed promieniami UV również w pochmurne dni – wynika z badań TNS Polska. Tymczasem organizatorzy kampanii edukacyjnej „Chroń swój wzrok cały rok” zwracają uwagę, że aż 40% ekspozycji na działanie promieniowania UV ma miejsce, gdy nie znajdujemy się w pełnym słońcu.

więcej informacji (PDF)

ulotka (PDF)

NIZP-PZH patronem konkursu: Chorzy też mogą być „Zwyczajnie Aktywni” na rynku pracy

Sukces zawodowy dla każdego z nas znaczy coś innego, ale wszyscy chcemy mieć szansę go zrealizować. Dla chorych na autoimmunologiczne choroby zapalne bycie zwyczajnie aktywnymi w pracy to już sukces. Aby wesprzeć ich w staraniach o realizację zawodowych planów powstał konkurs o grant „Zwyczajnie Aktywni”. Organizatorzy zapraszają organizacje pacjentów do składania projektów konkursowych od 10 czerwca do 10 września 2013 roku.

wiecej informacji (PDF)