+A A A-
Menu
12-09-2018 9:09

Konferencja „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”.

29 września 2018 roku w Instytucie Matki i Dziecka, przy ulicy Kasprzaka 17a w Warszawie odbędzie się konferencja „Szczepienia ochronne – jak zachęcić nieprzekonanych”. Sobotnie wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Zdrowia i Instytut Matki i Dziecka.

Konferencja szkoleniowo-naukowa, oparta na rzetelnej, usystematyzowanej wiedzy ekspertów dotyczącej szczepień, skierowana jest w szczególności do lekarzy rodzinnych i pediatrów. Organizatorami merytorycznymi wydarzenia są prof. Ewa Helwich – Krajowy Konsultant ds. Neonatologii oraz Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego – prof. dr hab. n. med. Magdalena Marczyńska.

W trakcie spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia: rola i skuteczność szczepień ochronnych w zapobieganiu chorobom zakaźnym, bezpieczeństwo szczepień ochronnych, korzyści i zagrożenia związane ze szczepieniem szczególnych grup pacjentów, groźba nawrotu chorób zakaźnych wyeliminowanych przez szczepienia oraz poprawa komunikacji pomiędzy lekarzem a rodzicem.

Udział w konferencji bez bezpłatny.

Formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqqGGvTdJMIlCQSKIRSsjEeiVtYj2rM4ZkLzXCUZ8VwWwHKQ/viewform

Program (22 pobrania)